Vyberte si svou velikost oblečení:

Velkoobchod

Co Vám můžeme nabídnout

    přijedeme do Vaší prodejny
    ukážeme Vám náš sortiment
    nabídneme slevy

Co stačí udělat?

    pozvěte si našeho obchodního zástupce
    nebo navštivte náš sklad v Praze 5 (Radlická 220), tf. 602 181 814

Naše firma má síť obchodních zástupců po celé České republice. Pozvěte si do Vaší prodejny našeho obchodního zástupce,který Vám ochotně a kvalifikovaně předvede nabídku našich výrobků. Většinu sortimentu má zpravidla k dispozici přímo v automobilu. V případě zájmu můžete taktéž (po předchozí telefonické domluvě) navštívit náš sklad na adrese: Radlická 220, Praha 5-Nové Butovice. Zastávka autobusu Stará Stodůlecká. Výdejní doba 8hod. – 16hod.

Zajímá Vás více? Vyplňte formulář!

Kontaktujte nás

Jméno a příjmení: *
Váš E-mail: *
Telefon:

Sdělení:

Všechny zadané údaje podléhají zákonu o ochraně osobních údajů viz § 5 odst. 2 zákona 101/2000 Sb.
Osobní údaje ve formulářových polích slouží výhradně k naší reakci nebo odpověď na vaše sdělení či dotaz. Tyto údaje již dále nezpracováváme. Seznamte se našimi Zásadami zpracování osobních údajů

Nejnovější produkty

Akce a výprodeje

26.03. 2020
Náš E-SHOP je stále v provozu

Vážené zákaznice, i navzdory nastalé vyjímečné situaci, je náš e-shop stále pro Vás aktualizován a stále se doplňují nové produkty, které budeme dál pravidelně..

25.03. 2020
Dočasně zavřená firemní prodejna v Praze

Vážení zákazníci, na základě Usnesení vlády ze dne 14.3. 2020, které řeší aktuální situaci s rozšířením koronaviru v České republice, jsme nuceni do 31.3...

11.09. 2019
Kontakty : E - shop, maloobchod, velkoobchod

Naše výrobky si můžete zakoupit na tomto e-shopu nebo navštívit naši prodejnu v Praze 7 - Holešovicích na adrese Komunardů 34. Otevírací doba: Pondělí - Pátek -..

SEO optimalizace